Medewerkers

Hieronder vindt u een lijst van medewerkers waarmee u contact kan opnemen via het algemeen telefoonnummer (03 466 06 10) of rechtstreeks via e-mail.
Heel wat andere medewerkers kan u bereiken door een mail te versturen naar voornaam.achternaam@revapulderbos.be

Naam

e-mail

functie

Maatschappelijk werk

Els AertsEls Aerts

els.1.aerts@revapulderbos.be

Mick DruytsMick Druyts

mick.druyts@revapulderbos.be

Ann GeertsAnn Geerts

ann.geerts@revapulderbos.be

Greet Van DoorenGreet Van Doren

greet.vandooren@revapulderbos.be

An VercammenAn Vercammen

an.vercammen@revapulderbos.be

Algemene directie

Steven hazenboschSteven hazenbosch

steven.hazenbosch@revapulderbos.be

algemeen directeur

Beni Kerkhofs

beni.kerkhofs@revapulderbos.be

directeur zorg

Dr. Marleen Moensdokter Moens

marleen.moens@revapulderbos.be

hoofdarts

Artsen

Prof. dr. Berten CeulemansBerten Ceulemans

berten.ceulemans@revapulderbos.be

kinderneuroloog

Prof. dr. Lieven LagaeLieven Lagae

lieven.lagae@uz.kuleuven.ac.be

kinderneuroloog

Dr. Marleen Moensdokter Moens

marleen.moens@revapulderbos.be

kinderpneumoloog

Dr. Chloë TheeuwsChloë Theeuws

chloë.theeuws@revapulderbos.be

kinderneuroloog

Dr. Patricia van de Wijdeven

dokter van de Wijdeven

patricia.vandewijdeven@revapulderbos.be

pediater

Dr. Katrin Van Herpe

katrin.vanherpe@revapulderbos.be

fysische geneeskunde

Dr. Annemiek Van Rhijndokter Van Rhijn

annemiek.vanrhijn@revapulderbos.be

fysische geneeskunde

Dr. Ann Van VréAnn Van Vré

ann.vanvre@revapulderbos.be

kinderpsychiater

Dr. Kristien VerhaertKristien Verhaert

kristien.verhaert@revapulderbos.be

kinderneuroloog

Directie scholen

Valery Bellens

adjunct-directeur onderwijs

Gery Smans

gery.smans@revapulderbos.be

directeur onderwijs

Psychopedagogische dienst

Nathalie AnsomsNathalie Ansoms

nathalie.ansoms@revapulderbos.be

klinisch psychologe kinderen en jongeren

An De CockAn de Cock

an.decock@revapulderbos.be

orthopedagoge

Nita FaesNita Faes

nita.faes@revapulderbos.be

orthopedagoge

Annick FonteyneAnnick Fonteyne

annick.fonteyne@revapulderbos.be

neuropsychologe

Veronique KochuytVeronique Kochuyt

veronique.kochuyt@revapulderbos.be

orthopedagoge

Jill Van de Ven

jill.vandeven@revapulderbos.be

orthopedagoge

Katrien Van HasseltKatrien Van Hasselt

katrien.vanhasselt@revapulderbos.be

klinisch psychologe kinderen en jongeren + gedragstherapeute

Hoofdverpleegkundigen

Carine Caveycarine cavey

carine.cavey@revapulderbos.be

hoofdverpleegkundige

Mieke LauwersMieke Lauwers

mieke.lauwers@revapulderbos.be

hoofdverpleegkundige

Danielle Van AelstDaniëlle Van Aelst

danielle.vanaelst@limmerik.be

diensthoofd Limmerik

hoofdverpleegkundige

Ann Van DeunAn Van Deun

ann.vandeun@revapulderbos.be

hoofdverpleegkundige

Diensthoofd therapeuten

Marjan RaeymaekersMarjan

marjan.raeymaekers@revapulderbos.be

diensthoofd therapeuten

Ombudsdienst

Wendy Timmermanswendy timmermans (2)

wendy.timmermans@revapulderbos.be

Ombudsdienst

Pastoraal medewerkster

Xenia GeysemansXenia Geysemans

xenia.geysemans@revapulderbos.be
 

pastoraal medewerkster

Revalidatiecentrum Pulderbos