En dan zoek je een stageplaats

Pulderbos biedt boeiende stageplaatsen aan voor studenten uit diverse studierichtingen met verschillende opleidingsniveaus. Studenten krijgen de kans om de schoolse theorie op een leerrijke en aangename manier om te zetten in de praktijk

Om jou goed te informeren, vind je hier al enkele antwoorden op de meest voorkomende vragen. Maar mocht je nog meer specifieke vragen hebben, aarzel dan niet om contact op te nemen met het aanspreekpunt van de betrokken afdeling.

Welke student kan er stage doen in Pulderbos?

Opleiding             Contacteer         Mailadres               
Psychologie, master
Toegepaste psychologie, bachelor
Nathalie Ansoms  nathalie.ansoms@revapulderbos.be
Orthopedagogiek, master An De Cock  an.decock@revapulderbos.be
Maatschappelijk werk Els Aerts  els.aerts@revapulderbos.be
Verpleegkundigen  Ann Van Deun  ann.vandeun@revapulderbos.be
Orthopedagogie, bachelor Mieke Lauwers  mieke.lauwers@revapulderbos.be
Zorgkundigen (Lier en Westmalle) Daniëlle Van Aelst  daniëlle.vanaelst@revapulderbos.be
Ergotherapie
Logopedie
Kinesitherapie
Diëtetiek
Keuken
Marjan Raeymaekers  marjan.raeymaekers@revapulderbos.be
Leerkracht, basisonderwijs Lauranne Adams  lauranne.adams@revapulderbos.be
Leerkracht, secundair onderwijs Joke Sannen  joke.sannen@revapulderbos.be
Technische Dienst Frans Melis  frans.melis@revapulderbos.be 
Administratieve richtingen Kristel Hermans  kristel.hermans@revapulderbos.be

Voor kortdurende stages, kijkstages etc…neem je contact op met mevrouw Annette Van Hoof, via annette.vanhoof@revapulderbos.be.

Wil je overnachten gedurende je stageperiode?

Een kamer dient minimaal 4 weken op voorhand gereserveerd te worden. Dit kan door een mail te sturen naar joke.buedts@revapulderbos.be. Vermeld in deze mail duidelijk de gewenste periode en van welke school je bent + welke stage je gaat lopen.

Praktisch

Alle stagiaires melden zich de eerste stagedag aan op het secretariaat.

 

Meer specifieke informatie vind je in deze bijlage

Revalidatiecentrum Pulderbos